Huuskes heeft een spiksplinternieuwe webshop. Compleet afgestemd op de specifieke behoeften van haar klanten. Of je nu eten en drinken bestelt voor de kleinschalige zorg, grootschalige zorg, voor een ziekenhuis of restaurant: elk specialisme doet bij Huuskes vanaf nu bestellingen in zijn eigen gepersonaliseerde webshop.

“Bij Huuskes werken we elke dag hard om eten en drinken bij onze klanten nog beter en makkelijker te maken”, vertelt Gerben Hengeveld, directeur bij Huuskes. “Dit betekent dat we ook steeds specifieker moeten inspelen op de wensen van onze klanten. We zien daarentegen steeds grotere verschillen als het gaat om assortimentsbehoefte, bestelgedrag en interesses. Een kok in een ziekenhuis heeft andere behoeftes dan een medewerker in de kleinschalige zorg. En een lunch organiseren voor honderd ouderen is ook echt anders dan een lunch voor honderd gasten in een personeelsrestaurant."
Om deze klantgroepen echt goed te kunnen adviseren, faciliteren en inspireren is maatwerk nodig. Gerben vult aan: “Met onze nieuwe shop bieden we klanten een gepersonaliseerd assortiment, maar ook inspiraties, tips en recepten die naadloos aansluiten bij hun interesses. Denk aan recepten voor eiwitrijke tussendoortjes voor ziekenhuizen en revalidatiecentra of eenvoudige recepten om zelf vers te koken voor kleinschalige woongroepen. Hiermee optimaliseren we niet alleen bestelgemak, maar de algehele shopbeleving voor al onze klanten.”
Elk specialisme een eigen shop
Huuskes biedt in de nieuwe Huuskes shop een eigen omgeving voor de volgende specialismen:
Gerben vertelt verder: “Het mooie van de nieuwe Huuskes shop is dat elke klantengroep alleen ziet wat voor hem of haar relevant en interessant is. Zo word je als kleinschalige woongroep niet vermoeid met grootverpakkingen. En krijg je als bedrijfscateraar een passend assortiment waarbij je geen gemalen of medische voeding ziet. Althans, in basis niet. Maatwerk in assortiment en functionaliteit is voor elke klant in te richten. Echt een gepersonaliseerde beleving dus.”

Integratie Eten & Zo in Huuskes shop
De bestaande bestelapp van Huuskes voor de kleinschalige zorg, ‘Eten & Zo’, gaat mee in de ontwikkeling en is nu geheel geïntegreerd in de Huuskes shop. Gerben: “Eten & Zo is dus niet meer alleen beschikbaar op een tablet, maar ook op de computer. Gebruikers behouden alle functies van de tablet-app, en krijgen daar nu ook alle voordelen van de Huuskes shop bij.”
Meer weten?
In november en december worden alle klanten van Huuskes overgezet naar de nieuwe Huuskes shop. Ben jij ook benieuwd naar de nieuwe Huuskes shop en wil je de voordelen voor jouw specialisme ervaren? Neem dan contact op met één van onze accountmanagers of vraag een demo aan.